Codziennie dokladamy wszelkich starań, aby
nasza oferta byla dla Państwa coraz
bardziej atrakcyjna.

 

Co nas wyróżnia

Poznaj nas lepiej. Jesteśmy zespołem ludzi profesjonalnie zajmujących się tematyką żywienia zwierząt preparatami wyłącznie pochodzenia naturalnego. Od wielu lat prowadzimy badania nad wpływem drożdży Saccharomyces cerevisiae na zdrowie i wyniki produkcyjne zwierząt hodowlanych.

ZAUFANIE naszych klientów

Dużą częścią naszego sukcesu jest zaufanie naszych Klientów. Od lat budujemy naszą firmę w oparciu właśnie o tę wartość. To dzięki naszym Klientom możemy ciągle rozwijać działalność.

SOLIDNOŚĆ naszej produkcji

To drugi element naszej produkcji. Jakość naszych produktów wynika przede wszystkim z możliwości naszych pracowników.

RZETELNOŚĆ naszych interesów

Trzecim filarem podtrzymującym nasza firmę jest rzetelność. Rzetelność naszych interesów odbija się wielkim echem wśród zaufania naszych klientów.

Kilka slów o firmie AS TRADE

"AS Trade" będący właścicielem marki AgroYeast rozpoczął swą działalność jako firma przetwarzająca surowce rolno-spożywcze. Firma istnieje od ponad 10-ciu lat zajmując sie przede wszystkim przetwarzaniem odpadów poprodukcyjnych powstających w browarach i gorzelniach produkujących alkohol spożywczy. W szczególności dotyczy to młóta, drożdzy Saccharomyces cerevisiae piwowarskich i gorzelnianych. Zastosowana technologia daje możliwość wykorzystania w żywieniu zwierząt zawartych w preparatach firmy "AS Trade" witamin z grupy B, makro- i mikroelementów oraz przede wszystkim wysokoprzyswajalnego białka.Preparaty na bazie drożdzy Saccharomyces cerevisiae firmy "AS Trade" noszą nazwę handlową AgroYeast. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Co u nas nowego

Bądź na bieżąco, zapoznaj sie z najświeższymi informacjiami z naszej działalności

06-28

2017

Nowy AgroYeast MD - drożde z młótem!

Szanowni Państwo! w czerwcu bieżącego roku wprowadziliśmy na rynek nowy preparat drożdżowy...

06-02

2017

AS Trade - Przedsiębiorstwo Godne Zaufania

Szanowni Państwo, W maju 2017 zostalismy poinformowani przez Instytut Badań Konsumenckich o...

03-22

2017

Dobrodziejstwo drożdży - artykuły

Szanowni Państwo, W wydaniach z lutego czasopism "Hodowca Drobiu" nr 2/2017 oraz "Hodowca...

Nasza oferta

W zakresie naszej oferty znajdą Państwo preparaty na bazie drożdży Saccharomyces cerevisiae o ukierunkowanym działaniu, przeznaczone dla określonych grup zwierząt. Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poprzez dostarczenie materiałów zgodnych z ich potrzebami. Wszystke informacje na temat oferowanych produktów znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA.

Napisz do NAS

Nie znalazłeś interesującej Cię informacji na stronie?Masz pytania? Coś Cię zainteresowało lub chcesz wiedzieć więcej o profilu naszej dzialalności? Napisz do nas, a napewno skontaktujemy się z Tobą!