Drożdże SACCHAROMYCES CEREVISIAE o ukierunkowanym działaniu


Proponujemy w naszej ofercie drożdże piwne Saccharomyces cerevisiae o ukierunkowywanym działaniu. Ta odmiana znajduje zastosowanie w browarnictwie, a jedną głównych ich cech jest zdolność do fermentacji. W połączeniu z chmielem, wodą oraz słodem drożdże piwowarskie Saccharomyces cerevisiae umożliwiają warzenie napoju alkoholowego, przy czym w zależności od indywidualnych cech poszczególnych szczepów zapewniają szybką bądź łagodną fermentację, odpowiednie napienienie nastawu czy tempo namnażania. Odpowiadają w piwowarstwie także za różnorodność smaków i zapachów. Znajdują zastosowanie także w hodowli!

Zastosowanie paszowe drożdży piwnych Saccharomyces cerevisiae

Oferowane przez nas substancje mogą być wykorzystywane w hodowli zwierząt jako dodatek do porcji paszowych. Stanowią źródło substancji biologicznie aktywnych, przy czym poddawane są specjalnej obróbce, dzięki czemu organizmy zwierząt łatwiej przyswajają zawarte w nich cenne dla siebie składniki takie jak proteiny, aminokwasy, witaminy z grupy B, itp. Ponadto drożdże piwne Saccharomyces cerevisiae o ukierunkowanym działaniu posiadają w składzie specjalne dodatki, pozwalające osiągnąć konkretne cele w postaci efektów produkcyjnych ukierunkowanych na konkretne zwierzęta hodowlane.

Jakie konkretne produkty oferuje AgroYeast?

Oferujemy kilka rodzajów drożdży piwnych Saccharomyces cerevisiae o ukierunkowanym działaniu, które charakteryzują się nieco odmienną zawartością, opartą na analizie mieszanek paszowych pod kątem składu chemicznego. W asortymencie znajdują się produkty takie jak AgroYeast PA, PE, PLC, PP, które przeznaczone są dla konkretnych grup hodowlanych zwierząt, oddziałując odmienne na poszczególne z nich.

Jak dobrać drożdże piwne do hodowli?

Będąc producentem dobrze znamy skład naszych preparatów, a także wiemy, w jakich hodowlach najlepiej się sprawdzą. Polecamy stosowanie preparatów Saccharomyces cerevisiae o ukierunkowanym działaniu w hodowli bydła mlecznego, opasowego, drobiu, zwierząt futerkowych i trzody chlewnej.