Drożdże Chelatowane Saccharomyces Cerevisiae


W naszej ofercie znajdują się drożdże piwne, które mogą być wykorzystywane w paszach dla zwierząt hodowlanych. Proponujemy bowiem dodatki paszowe, zawierające drożdże piwne i gorzelniane Saccharomyces cerevisiae, chelatowane dla uzyskania jak najlepszych rezultatów produkcyjnych w przypadku konkretnych zwierząt hodowlanych. Ich właściwości mają potwierdzony, korzystny wpływ na organizm między innymi przedstawicieli trzody chlewnej, a proponowane przez nas produkty mogą być stosowane także przy karmieniu drobiu i bydła.

Główne zalety drożdży piwnych

Saccharomyces cerevisiae to drożdże piwne pochodzące z browarów, gdzie wraz z innymi w pełni naturalnymi składnikami jak woda, słód oraz chmiel przyczyniają się do powstawania różnego rodzaju piw. Jednak nie tylko w browarnictwie znajdują zastosowanie. Jak już wspomnieliśmy mogą być wykorzystywane jako dodatki paszowe. Takie ich zastosowanie jest podyktowane pozytywnym wpływem na zwierzęce organizmy. Odznaczają się między innymi właściwościami antyoksydacyjnymi, immunostymulacyjnymi oraz zdolnością wiązania toksyny w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu poprawiają odporność zwierzęcia na potencjalne choroby.

Co zapewnia AgroYeast?

Proponujemy dodatki paszowe stanowiące starannie przygotowane kompozycje drożdży piwnych, powstałe w oparciu o wyniki badań naukowych oraz proces chelatowania, w efekcie którego preparat zaopatrzony zostaje dodatkowo w pierwiastek metalu, zwiększający bioprzyswajalność. W ofercie AgroYeast dostępne są drożdże piwne chelatowane w wariantach CHB, CHD, CHSe, CHT. Dostępne produkty posiadają przemyślane składy, zawierające witaminy, białko oraz cenne mikroelementy.

Dobór produktu do rodzaju hodowli

Oferowane chelatowe drożdże piwne mogą być stosowane jako dodatek do pasz w hodowli bydła mlecznego, opasowego, a także drobiu, zwierząt futerkowych i trzody chlewnej. Jako producent doskonale znamy skład preparatów z rodziny produktów AgroYeast i pomożemy dobrać odpowiednie preparaty do potrzeb każdej hodowli - w zależności od gatunku zwierząt oraz ich przeznaczenia i etapu rozwoju.